Klimaci.com Jingle Klimaci.com Jingle
Ürün Grupları
  Menu Close

  Sercair Piatra

  Üretici firma: SERCAIR
  Sercair Piatra, rüzgâr formunu benimseyerek kirli havayı yönlendirir ve kirli havayı temizlemek için dezenfektasyon işlemini gerçekleştirir. Yüksek yoğunluklu ultraviyole ışını, plazma safIaştırma işlemini birincil ve yüksek verimli filtrasyon işlemiyle birleştirir. Piatra, ultraviyole lamba dezenfeksiyon odasında bulunduğundan, hava, dezenfeksiyon odasından geçtiğinde dezenfeksiyon işlevini gerçekleştirebilir. Böylece üründe ultraviyole ışık sızıntısı olmaz. UV lambanın ozon konsantrasyonu <0.1 mg / m3’tur ve ulusal 0.15 mg / m3 standartlarına uygundur. Bu ürün esas olarak birincil filtre, yüksek verimli filtre, UV dayanıklı tabaka, yüksek yoğunluklu UV sterilizasyon tabakası, plazma arıtma ve ayrıca motor, fan, kontrol modülü ve hava kanalı aksesuarının kombinasyonundan oluşur.

  Esnek Mekan Kullanımı; Dilediğiniz birçok mekanda kullanıma uygundur. Oturma odaları, yatak odaları, mutfaklar, ofis, v.s.

  Sercair Piatra, astım, bronşit gibi solunum yolu rahatsızlıkları yaşayan tüketicilerin yaşam kalitelerini arttırmayı hedeflemektedir.
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  Eski fiyat: 4.699,00 ₺
  3.499,00 ₺
  i h
  Ücretsiz kargo
  Teslim tarihi: 1-3 gün
  WhatsApp
  WhatsApp
  WhatsApp