Klimaci.com Jingle Klimaci.com Jingle
Ürün Grupları
  Menu Close

  AKCOR

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına
  Aquadry 28 resmi

  Aquadry 28

  Kompakt bir kasada, ticari nem alma ünitelerinin gücünü barındıran ünite, 28 l/gün nem alma kapasitesi ile kendi grubunun en kuvvetlisi. LED elektronik ekranı ile hem ortam sıcaklığını görmek, hem talep edilen nem oranını ayarlamak mümkün. Kötü koku ve gazları elemine eden aktif karbon filtre, mikroskopik boyutta partifülleri tutan HEPA filtre ve yüksek oranda havayı bakteri ve virüslerden temizleyen fotokatalik filtre ile üç kademeli filtreleme sistemi mevcuttur.
  Fiyatlar için arayınız
  Aquaria resmi

  Aquaria

  LCD elektronik kotrol, üçlü filtreleme sistemi ve 20l/24h nem alma kapasitesi ile hem konforlu hem sağlıklı bir iç ortam havası garanti. Opsiyonel 1000 W ısıtıcılı seçenek. Kötü koku ve gazları elemine eden aktif karbon filtre, mikroskopik boyutta partifülleri tutan HEPA filtre ve yüksek oranda havayı bakteri ve virüslerden temizleyen fotokatalik filtre ile üç kademeli filtreleme sistemi.
  Fiyatlar için arayınız
  Aquaria 16 resmi

  Aquaria 16

  Çamaşır kurutma modu ile maksimum güçte sürekli çalışma imkanı sunan evdeki yardımcınız, 16l/24h kapasiteli, LCD ekranlı kolay taşınan nem alma ünitesi. 1000 W elektrikli ısıtıcılı model seçeneği.
  Fiyatlar için arayınız
  Aquaria Slim resmi

  Aquaria Slim

  Sadece 17 cm derinlikte 12l/24h kurutma sağlayan yer veya duvar tipi nem alma ünitesi.
  Fiyatlar için arayınız
  Aquaria Thermo 22 resmi

  Aquaria Thermo 22

  Evdeki yardımcınız… 22l/24h kapasiteli, LCD ekranlı kolay taşınan nem alma ünitesi. Opsiyonel 1000 W elektrikli ısıtıcılı model seçeneği.
  Fiyatlar için arayınız
  D 8500/9500 Nem Alıcı resmi

  D 8500/9500 Nem Alıcı

  43-55 litre kapasiteli ticari nem alıcı Havuzlarda kullanım için özel dış kaplama Metal iç çerçeve, plastik kasa ve anodize metal menfezler Dahili pompa ile düşük kotlarda kullanım (1.8m’ye kadar) Basit elektronik kontrol & uzaktan kumanda İki hız kademesi Dahili humidistat 4 farklı drenaj noktası 2 taşıma kulbu 4 tekerlek üzerinde duran veya duvara monte Kolay ulaşılabilir filtre
  Fiyatlar için arayınız
  WhatsApp
  WhatsApp
  WhatsApp