Klimaci.com Jingle Klimaci.com Jingle
Klimaci 23.Yıl
Ürün Grupları
  Menu Close

  Hakkımızda

  Alperen Mühendislik Isıma Soğutma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

  Alperen Mühendislik ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, laboratuarlar, elektronik sanayi ve gıda enstitüsü gibi temiz oda sınıfında kabul edilen mekanların hijyenik olarak klimatize edilmesi ve havalandırılmasının yanında alış veriş merkezleri, fabrikalar, oteller, ofisler, eğitim kuruluşları, üretim tesisleri gibi tüm kapalı alanların endüstriyel klima ve havalandırma ihtiyaçlarına da hizmet vermektedir.

  Alperen Mühendislik yaptığı Ar-Ge çalışmaları neticesinde Türkiye’de ilk defa uygulanan ve betonun kalıpta soğutulmasını esas alan özel tasarımlı beton soğutma gruplarının imalatını da gerçekleştirmiştir.

  Alperen Mühendislik son dönemlerde elektrostatik filtre sistemleri çalışmalarına ağırlık vererek elektrostatik filtrelerde etki alanını artıran ve Alperen Mühendislik arge ekibi tarafından tasarlandıktan sonra patent altına alınan Mikro Kurairil Sistemli elektrostatik filtreleri geliştirmiştir.


  Alperen Mühendislik çalışmalarında keşif, bilgilendirme, projelendirme, fiyat teklifi sunma, imal etme, montaj, devreye alma ve servis hizmeti aşamalarını özenle gerçekleştirmektedir.

  2000 yılının Ocak ayında ticari faaliyetine başlayan Alperen Mühendislik; standart ve hijyenik klima santralleri, su soğutma grupları, beton soğutma grupları, temiz oda havalandırma ekipmanları, nem alma santralleri, rooftop klima sistemleri, hava temizleme sistemleri, elektrostatik filtre sistemleri, duman ve koku tutucu sistemler ve özel sipariş imalatlarını yapmaktadır.

  Alperen Mühendislik, sahasında tecrübeli kadrosu ile birlikte sizlere ayrıca elektrostatik filtre sistemleri, hijyenik klima sistemleri, hassas kontrollü klima sistemleri, paket tipi klima sistemleri, merkezi klima sistemleri, chiller sistemler, VRV klima sistemleri, split klima sistemleri, havalandırma ekipmanları, tekstil hava kanalları, poliüretan hava kanalları, galvaniz & paslanmaz hava kanalları, hava temizleme cihazları, hepa filtreler, rulo filtreler, torba filtreler, karbon filtreler, fancoiller, konvektöler, ısı geri kazanım cihazları, nem alıcılar, hava perdeleri gibi iklimlendirme ürünlerinde imalat ve satış hizmetleri vermektedir.

  Konusunda özenle hazırlanmış ve her an güncellenen internet siteleriyle sizlere daha yakın olmayı ve daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir. Alperen Mühendislik'in internet ortamında gerçekleştirdiği bilgi paylaşımı sayesinde ürünler ve modelleri hakkında bilgi sahibi olabilir, online kapasite hesabı yapabilir, teklif alabilir, sipariş verebilir, satın alabilir ya da servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

  Alperen Mühendislik çalışmalarında estetik görünümü, yüksek performansı, ekonomik kullanımı, sağlamlığı, dayanıklılığı, hızlı servis hizmetini ve memnuniyetinizi esas almaktadır.

  Ürünlerini profesyonel servis anlayışıyla buluşturarak, sizlere piyasanın en kaliteli, en performanslı, en az enerji harcayan, en ekonomik cihazlarını sunmanın gayreti içerisindedir.

  Alperen Mühendislik, hızla gelişen ısıtma, soğutma, havalandırma ve iklimlendirme sektörlerindeki son yenilikleri yakından takip ederek sizlere ulaştıran sahasında uzman mühendisleriyle, arge personeliyle, imalat kadrosuyla ve teknik ekipleriyle çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

  WhatsApp
  WhatsApp
  WhatsApp