Klimaci.com Jingle Klimaci.com Jingle
Klimaci 23.Yıl
Ürün Grupları
  Menu Close

  SMX Elektrostatik Filtreler

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına
  SMX Elektrostatik Filtreler resmi

  SMX Elektrostatik Filtreler

  Elektrostatik Filtreler

  İşletmesinde, duman ve koku ile başı dertte olanlar, müjde! Duman ve koku sorunu olmadan çalışmanız artık mümkün! Duman ve kokudan artık kurtulun! Alp aktif elektrostatik filtreler gıda ürünlerini pişirirken oluşan duman ve kokunun tutulmasının yanında aynı zamanda sanayi tesislerinde oluşan yağ buharının filtrelenmesinde de oldukça etkilidir. Elektrostatik filtrelerimizde % 0,3 mikron ve daha büyük partiküller %99’lara varan oranlarda filtre edilir ve gözle görünen duman tamamen havadan ayrıştırılır. Ayrıca kullanılacak karbon veya ozon esaslı ek filtreler ile rahatsız edici kokuların da önüne geçilir.

  Elektrostatik Filtre Nedir?

  Havada bulunan toz, is, duman ve yağ gibi partikülleri yüksek gerilim kullanarak korona deşarjı prensibiyle havadan ayrıştıran sistemlere elektrostatik filtre denir. Üretim aşamalarında oluşan yağ dumanları ve istenmeyen kokular çalışanların sağlığı ve çevre için ciddi riskler oluşturduğu gibi, makinaların ve ürünlerin kalitesini de etkilemektedir.
  ✓ Dumanla ve kokuyla başınız dertte mi?
  ✓ Gelen şikayetlerden bıktınız mı?
  ✓ İş yerinizin kapanma riski mi var?
  ✓ İstediğiniz gibi çalışamıyor musunuz?
  ✓ Dumansız ve kokusuz bir iş yeri mi hayal ediyorsunuz?
  ✓ Şimdiye kadar denedikleriniz işe yaramadı mı?
  ✓ Sorunsuz bir filtre sistemi mi arıyorsunuz?
  ✓ Komşularınızı rahatsız etmeden huzurla çalışmak mı istiyorsunuz?
  ✓ Filtre değişim maliyeti olmayan, ekonomik ve sorunsuz bir filtre sistemi mi arıyorsunuz?
  ✓ Teknik destek sorunu olmayan güvenilir bir firma mı arıyorsunuz?
  Cevabınız “evet” ise doğru yerdesiniz.

  Elektrostatik Filtrenin Kullanım Alanları

  Alp elektrostatik filtreli hava temizleme üniteleri, tüm endüstriyel alanlarda, laboratuvar ortamı ve gıda üretimi yapılan çalışma alanlarında ve yemekhanelerde kullanıldığı gibi, kirli hava oluşumuna sebep olan sigara odaları, kafeteryalar gibi duman ve kokunun istenmediği tüm mekanlarda da kullanılır.

  Alp elektrostatik filtreler;

  Duman ve kokuyu filtrelemek amacıyla tüm mekanlarda kullanılır.
  Yağı, dumanı, tozu ve kokuyu etkili biçimde filtreler.
  Kanallarınızda ve bacanızda yağ birikmesini engeller.
  İstenmeyen duman ve kokulardan sizi kurtarır.
  Çevreyi rahatsız etmeden yüksek kapasitede çalışmanızı sağlar.
  İş güvenliğinizi ve müşterilerinizin memnuniyetini artırır.
  İş güvenliğinizi ve müşterilerinizin memnuniyetini artırır.
  Kolay temizlenen filtrelerini uzun yıllar kullanabilirsiniz.
  Resmi kuruluşların istediği teknik şartlara uyumludur.
  CE, TSEHYB, ISO 9001:2008, TM ve SSB belgelerine sahiptir

  Aktif elektrostatik filtreli hava temizleme cihazlarımız gıda ve sanayi dumanlarının yakalanmasında, solvent, kükürt, et, balık, çöp ve WC kokularının giderilmesinde %99′ kadar etkilidir. Hava temizleme santrallerimiz sizlerin ihtiyacına göre dizayn edilerek imal edilmektedir. Santrallerimiz CE, ISO 9001, TM, SSB ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgelerine sahiptir. Elektrostatik filtre ve elektrostatik filtreli hava temizleme santrallerimizin tüm ekipmanları İstanbul fabrikamızda sahasında uzman mühendislerimiz tarafından tasarlandıktan sonra imalat personelimiz tarafından %100 yerli sermaye ile firmamıza ait CNC makinalarda üretilmektedir.

  Elektrostatik Filtre Fiyatları
  Elektrostatik filtreler mutlaka ön ve arka filtre grupları ile birlikte tasarlanmalı ve ihtiyacınıza göre fiyatlandırılmalıdır. Sadece elektrostatik filtre fiyatı almak veya elektrostatik filtreyi ön ve arka filtre grupları olmadan kullanmak istenilen sonucu vermeyecektir.
  Elektrostatik filtrenin kapasite hesabını yaparken iki ana unsur dikkate alınmalıdır. Bunlardan birincisi hava debisi ve hava hızıdır. İkincisi ise filtre edilecek duman veya partikülün yoğunluğudur. Bu iki ana unsur dikkate alınmadan, fiyat eksenli oluşturulan sistem, istenilen sonucu veremeyeceği gibi, istenmeyen birçok gereksiz ek maliyet ile sizi karşı karşıya bırakacaktır.
  Elektrostatik filtreler, periyodik bakımları yapılmadığı zaman istenmeyen sarf malzeme maliyetleri oluşturabilirler. Elektrostatik filtre satın almadan önce sarf malzeme maliyetleri hakkında da bilgi almanızı öneririz. Düşük bedelle satın aldığınız için kar ettiğinizi düşündüğünüz bir elektrostatik filtre sistemi, kullanmaya başladığınızda tahmin edemeyeceğiniz değerlerde yüksek sarf malzeme ve servis maliyetleri ile sizi karşı karşıya bırakabilir.
  Elektrostatik filtre sistemi satın alırken, sorun yaşamamak ve gereksiz ek maliyetlerle karşı karşıya kalmamak için, ucuz fiyatı esas alan hazır filtre kullanmak yerine, filtre sistemini sizin ihtiyacınıza göre doğru tasarlayabilen, filtre sayısı, filtre kesiti, hava debisi ve basınç kaybı hesaplarını doğru yapabilen, uluslararası güçlü referanslara sahip, işinin uzmanı bir firma ile çalışmanızı öneririz.
  ✓ Duman ve kokudan dolayı ceza kesilme ihtimali olan, komşularınızın, müşterilerinizin ve çalışanlarınızın rahatsızlık hissettiği bir işyerinin sahibi olmak istemezsiniz değil mi?
  ✓ Duman ve kokudan dolayı şikâyet edilmek, müşteri kaybetmek, çalışamamak, zarar etmek veya ceza ödemek istemezsiniz değil mi?
  Siz de;
  Dumansız ve kokusuz bir işyerine sahip olun!
  Dumansız ve kokusuz bir işyerine sahip olmanın gururunu yaşayın
  Dumansız ve kokusuz bir işyerine sahip olmak için doğru yatırımı yapın!
  Siz de Alp elektrostatik filtre siparişi verin!
  ✓ Duman ve koku sorunundan sizi hemen kurtaracak olan, iade garantili, yerli üretim filtre sistemimizi denemeye ne dersiniz?
  ✓ İddia ediyoruz duman ve kokudan hemen kurtulacaksınız!
  ✓ Metal filtreli, elektrostatik filtreli ve aktif karbon filtreli ünitelerimizle duman ve kokudan siz de kurtulun!
  Bütçenizi yormadan satın alabilmek için tüm KREDİ KARTLARINA taksit yaptırabilir veya %1 KDV’li LEASING kullanabilirsiniz.
  Siz de işletmenizdeki duman ve koku sorunundan kurtulmak için bizi hemen arayarak kampanyamızdan faydalanabilirsiniz.
  Fiyatlar için arayınız
  WhatsApp
  WhatsApp
  WhatsApp