Klimaci.com Jingle Klimaci.com Jingle
Ürün Grupları
  Menu Close

  Hava Temizleme Sistemleri

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına
  Sercair Breathe resmi

  Sercair Breathe

  Sercair Breathe Hava Temizleyici UVC lamp ile sterilizasyon özelliği ile iç ortamınızı temizler. 3 mod özelliği ile dilediğiniz ayarda kullanılır. Sercair Breathe Hava Temizleyici ;Ön filtre, hepa filtre, karbon filtre, anyon filtre ile odanızı kirleticilerden arındırır. İyonizer özelliği ile sterilizasyon yapar.

  50 m² ‘ye kadar etkili yeni nesil hava temizleyici 50 m² ölçülerindeki sınıflarda, revirde, yönetici odalarında öngörülen hava standartlarının gün boyu sabit seviyede seyretmesini sağlar.
  3.499,00 ₺ 2.499,00 ₺
  Sercair Core Pure Serisi resmi

  Sercair Core Pure Serisi

  Kafe ve restoran gibi geniş hacme sahip, kalabalık mekanlar için geliştirilmiştir. Doğal ye, doğal iç, doğal nefes al Sercair’in 7/24 süren otomatik hava temizleme işlemi sayesinde kafe ve restoran gibi kalabalık mekanların havası sürekli temiz kalır!
  16.999,00 ₺ 14.399,00 ₺
  Sercair Piatra resmi

  Sercair Piatra

  Sercair Piatra, rüzgâr formunu benimseyerek kirli havayı yönlendirir ve kirli havayı temizlemek için dezenfektasyon işlemini gerçekleştirir. Yüksek yoğunluklu ultraviyole ışını, plazma safIaştırma işlemini birincil ve yüksek verimli filtrasyon işlemiyle birleştirir. Piatra, ultraviyole lamba dezenfeksiyon odasında bulunduğundan, hava, dezenfeksiyon odasından geçtiğinde dezenfeksiyon işlevini gerçekleştirebilir. Böylece üründe ultraviyole ışık sızıntısı olmaz. UV lambanın ozon konsantrasyonu <0.1 mg / m3’tur ve ulusal 0.15 mg / m3 standartlarına uygundur. Bu ürün esas olarak birincil filtre, yüksek verimli filtre, UV dayanıklı tabaka, yüksek yoğunluklu UV sterilizasyon tabakası, plazma arıtma ve ayrıca motor, fan, kontrol modülü ve hava kanalı aksesuarının kombinasyonundan oluşur.

  Esnek Mekan Kullanımı; Dilediğiniz birçok mekanda kullanıma uygundur. Oturma odaları, yatak odaları, mutfaklar, ofis, v.s.

  Sercair Piatra, astım, bronşit gibi solunum yolu rahatsızlıkları yaşayan tüketicilerin yaşam kalitelerini arttırmayı hedeflemektedir.
  4.699,00 ₺ 3.499,00 ₺
  Sercair Pure Healthy Serisi resmi

  Sercair Pure Healthy Serisi

  UVC led ve yeni nesil polar iyonizer sterilizasyonu ile %99.95 oranında mikropları ve partikülleri yok edin! Sercair UVC ultraviyole hava sterilizasyonu, 254nm dalga boyu ışık kullanan arındırma sistemidir.
  14.999,00 ₺ 11.999,00 ₺
  Sercair Pure Serisi resmi

  Sercair Pure Serisi

  Havanızı partiküllerden ve kötü kokulardan temizler ve arındırır. İç ve dış hava kalite sensörleri ile sıcaklık, nem, karbondioksit, karbonmonoksit, VOCs ve partikül miktarını analiz ederek dışarıdaki havayı filtreleyerek iç mekana getirir.
  10.499,00 ₺ 8.499,00 ₺
  Spirit Mini Hava Temizleyici resmi

  Spirit Mini Hava Temizleyici

  Temiz havayı yanınızda taşıyın! Güçlü fanının aksine olabildiğince az ses ile çalışan Sercair Spirit, sizlere ev ve arabalar için çift kullanım imkanı sunuyor.
  499,00 ₺ 399,00 ₺
  WhatsApp
  WhatsApp
  WhatsApp