Klimaci.com Jingle Klimaci.com Jingle
Klimaci 22.Yıl
Ürün Grupları
  Menu Close

  Sercair Piatra UVC'li Hava Temizleme Cihazı Filtresi

  Üretici firma: SERCAIR
  Sercair Piatra UVC'li Hava Temizleme Cihazı Filtresi

  Sercair Piatra ile iyi hava yaşam alanınızda!
  Toplumun sağlığını ve yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen virüs, bakteri gibi zararlı faktörlerin temizleme ihtiyacından yola çıkarak tasarlanan iç hava temizleme cihazı Sercair Piatra, tüm tüketicilerin daha sağlıklı bir hava almaları amacıyla teknoloji sağlamaktadır.
  Sercair, kusursuz tasarlanmış karbon, polen ve hibrit filtreleri ile gözle görülmeyen tozları, evcil hayvan tüylerini, yağ kokusunu, polenleri, küf ve bakterileri yakalayarak bulunduğunuz mekanın hava kalitesini artırır. Hava temizleme filtreleri zararlı birleşenleri hapsederek, onları solumanızı engeller.Dış ortam hava girişinde büyük toz partiküllerini tutan sabit ön filtreye sahiptir. Filtreleri kolayca değiştirebilirsiniz.
  Sercair Piatra, rüzgâr formunu benimseyerek kirli havayı yönlendirir ve kirli havayı temizlemek için dezenfektasyon işlemini gerçekleştirir. Yüksek yoğunluklu ultraviyole ışını, plazma safIaştırma işlemini birincil ve yüksek verimli filtrasyon işlemiyle birleştirir. Bu ürün esas olarak birincil filtre, yüksek verimli filtre, UV dayanıklı tabaka, yüksek yoğunluklu UV sterilizasyon tabakası, plazma arıtma ve ayrıca motor, fan, kontrol modülü ve hava kanalı aksesuarının kombinasyonundan oluşur.
  Üç katmanlı filtre teknolojisi;
  1 Ön filtre: polen, tüy ve büyük partikülleri filtreler.
  2 Hepa filtresi: Virüslerin ve bakterilerin çevreye girmesini önler.
  3 Aktif karbon filtresi: Formaldehit ve kötü kokuların çevreye girmesini önler
  507,20 ₺
  418,95 ₺
  i h
  WhatsApp
  WhatsApp
  WhatsApp