Klimaci.com Jingle Klimaci.com Jingle
Klimaci 23.Yıl
Ürün Grupları
  Menu Close

  D850/950 Nem Alıcı

  Üretici firma: AKCOR
  SeccoProf, ticari ve evsel, geniş alanların nem alma ihtiyaçlarını karşılayabilecek, paslanmaz çelik kasalı, dayanıklı tekerlekleri ile mobil ve 10 litre kapasiteli dahili tanklı, 28 litre/gün ve 38 litre/gün nem alma kapasiteli üniteleri ile eksiksiz bir nem alıcıdır. 60-76 litre/gün (30 C, %80 bağıl nem) Havuzlar için kullanıma uygun kaplı kasa Metal çerçeveli plastik kasa Basit elektronik kontrol Çift kademeli fan Dahili humidistat Drenaj bağlantısı için 4 bağlantı noktası seçeneği Drenaj borusu çapı içten 10mm & dıştan 12mm Duvara montaj imkanı Çift kademe yıkanabilir filtre Su sıçramasına karşı korumalı elektrik bağlantı kutusu SHARE THİS PRODUCT
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  KDV Dahildir
  Ücretsiz kargo
  Teslim tarihi: 1-3 gün

  Rotary kompresörlü havuz ve ofis lanaları için metal çerçeveli plastik kasalı nem alıcı.

  Ortak kullanıma açık alanlar için ideal. 4 ayağı üzerinde duran D850/950 ünitesi duvara da monta edilebilir ancak yüksek montaja uygun değildir. Dahili hümidistat ve çift filtreli yıkanabilir filtreli D850/950 nem alma ünitesi havuzlar, ofisler, müzeler, soyunma odaları, oteller, depolar, garajlar, server odaları, spor salonları ve rutubetten arındırılması gereken her türlü endüstriyel alanda kullanılabilir.

  20. yüzyılın sonunda tasarlanan ve 2010’da yeniden Birleşik Krallıklar’da standartlara uyum amaçlı tasarımcıların revizyonundan geçen bu ünite, tüm ihtiyaçlarda kullanıma uygun hale getirilmiştir. Tasarım aşamasında ses seviyesinin düşürülmesine ve filtrelerin kolay temizlenmesine büyük özen gösterilmiştir.

  D850/950 havuz nem alma ünitesi havuz alanlarında havada var olan hidroklorik asitlere karşı anti-klorin korumalı bir yüzeye sahiptir. Benzer bir çok ünite korozyonun olduğu bu mekanlarda zarar görürken D850/950 uzun süreli bir kullanım sunar.

  D850/950 nem alma ünitesi 4 adet kauçuk ayağa sahiptir. Bu ayaklar üzerinde duran cihaz duvara da monte edilebilir. Cihazda oluşabilecek titreşimler bu ayaklar sayesinde zemine iletilmez, ses sıkıntısı ortadan kalkar.

  D850/950 nem alıcı 3 farklı noktadan drenaj bağlantısına hazırdır. Ancak drenajın üst noktadan yapılası istenirse opsiyonel harici bir pompa ile kullanılabilir.

  Rotary kompresörler ile ses seviyesi azalan titreşim ile düşer ve verimlilik artar.

  Devreye alma gerektirmez, fişe takılıp çalıştırılmaya hazırdır. Elektronik hümidistat ve iki kademeli fan ile nem seviyesi 40-90% bağıl nem seviyeleri arasında basitçe ayarlanır.

  Hava filtreleri naylondur ve performansı maksimumda tutmak için basitçe temizlenir. Hava yönü ünitenin üzerindeki ayarlanabilir menfezler ile değiştirilebilir.

  WhatsApp
  WhatsApp
  WhatsApp