Klimaci.com Jingle Klimaci.com Jingle
Klimaci 23.Yıl
Ürün Grupları
  Menu Close

  D 8500/9500 Nem Alıcı

  Üretici firma: AKCOR
  43-55 litre kapasiteli ticari nem alıcı Havuzlarda kullanım için özel dış kaplama Metal iç çerçeve, plastik kasa ve anodize metal menfezler Dahili pompa ile düşük kotlarda kullanım (1.8m’ye kadar) Basit elektronik kontrol & uzaktan kumanda İki hız kademesi Dahili humidistat 4 farklı drenaj noktası 2 taşıma kulbu 4 tekerlek üzerinde duran veya duvara monte Kolay ulaşılabilir filtre
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  KDV Dahildir
  Ücretsiz kargo
  Teslim tarihi: 1-3 gün

  Tamen Birleşik Krallıklar’da üretilen, 43-55 litre (30 C, %80 bağıl nem) rotary kompresörlü bodrum katı ve havuz nem alma cihazı.

  Plastik kasa ve anodize metal menfezlerden meydana gelen cihaz 4 ayak üzerinde veya tekerlekleri üzerinde durabilir, duvara monte edilebilir.

  Dahili su pompası ile 1.8 metre yüksekliğe kadar drenaj pompalanabilir. Cihaz ayrıca uzaktan kumanda ile temin edilir.

  D8500 ve D9500 nem alıcılar dahili humidistat ve kolay değiştirilebilen filtreler içerir. D 8500 ve D 9500 nem alma üniteleri çamaşır odaları ve küçük havuzlarda kullanım için idealdir. Dahili pompası ile su drenajı olmayan bodrum katları için de kullanılabilir.

  Tüm bunların yanında havulzar, spor salonları, müzeler, garajlar, resim galerileri, soyunma odaları, kuaförler, fırınlar, çiçekçiler, depolar ve endüstriyel alanlarda nem alma için kullanılır.

  Rotary kompresör sayesinde daha az titreşim ve ses üreten cihaz daha verimli çalışır. Hava emiş tarafındaki filtre duvara monte edilen cihazlarda dahi kolayca ulaşılır.

  WhatsApp
  WhatsApp
  WhatsApp