Klimaci.com Jingle Klimaci.com Jingle
Klimaci 23.Yıl
Ürün Grupları
  Menu Close

  Alp UVXO3 Serisi Ultraviyole Üniteleri

  Üretici firma: ALPEREN
  Alp UVXO3 serisi ultraviyole üniteleri ile virüs ve bakterilerden hemen kurtulun! Alp UVXO3 serisi ultraviyole üniteleri bakteri ve virüslerden arındırmada bilinen en etkili iki sterilitanı bir arada kullanımınıza sunmaktadır. Ultraviyole ışın ve ozon. Alp UVX03 serisi ultraviyole üniteleri ile vücud bakım aletleriniz, makyaj malzemeleriniz, mutfak eşyalarınız, diş fırçalarınız, makaslarınız, cüzdanlarınız, cep telefonlarınız, laptoplarınız, hesap makineleriniz, mauslarınız, uzaktan kumandalarınız, ofis aletleriniz, kargo poşetleriniz, paralarınız, gözlükleriniz, kalemleriniz, çantalarınız, anahtarlarınız, maskeleriniz, eldivenleriniz, yüzükleriniz, küpeleriniz, oyuncaklarınız, can dostlarınızın mama kapları gibi vücudunuza temas eden tüm aksesuar ve eşyalarınızı bakteri ve virüslerden hemen arındırabilirsiniz Alp UVXO3 serisi taşınabilir ultraviyole ünitelerini hastaneler, eczaneler, muayenehaneler, klinikler, alış veriş merkezleri, plazalar, atölyeler, marketler, ofisler, lokantalar, konutlar, işyerleri, anaokulları, kreşler, eğitim kurumları, spor salonları, kuaförler, güzellik merkezleri gibi tüm mekânlarda kullanabilirsiniz. Alp UVXO3 serisi ultraviyole üniteleri güvenle ultraviyole ışın ve ozon uygulaması yapabileceğiniz yeni nesil cihazlardır. Ultraviyole üniteleri ile ilgili soru ve talepleriniz için firmamızı arayabilirsiniz.
  Kullanılabilirlik: Stokta var
  KDV Dahildir
  Ücretsiz kargo
  Teslim tarihi: 1-3 gün

  YASAL UYARI

  Web sitelerimizde yer alan ve sizlerin kullanımına sunduğumuz bu ürün, virüsler, bakteriler ve insan sağlığı için zararlı olan tüm mikro organizmaların etkisinin ortadan kaldırılması ve insan sağlığının korunması amacıyla geliştirilmiştir.

  Sterilizasyon çözümü bulunduran ürünlerimiz risk oluşturabilecek güvenlik faktörleri dikkate alınarak tasarlanmışlardır. Kullanıcının sağlık güvenliği, yansıma kalkanı, güvenlik anahtarları ve zamanlama saatleriyle kontrol altına alınmıştır.

  Sterilizasyon ürünlerimiz, virüsler ve bakteriler için oldukça etkili olmakla beraber güvenlik talimatlarına uygun kullanılmalıdır. Güvenlik talimatlarına uygun kullanılmayan sterilizasyon ürünlerimiz insan sağlığı için tehlike oluşturmaktadır.

  Güvenlik talimatlarına uygun kullanılmayan, UV ışını içeren sterilizasyon cihazları göz ve deride kalıcı hasarlar bırakmaktadır.

  Güvenlik talimatlarına uygun kullanılmayan ozon içeren sterilizasyon cihazları solunum yolları ve bağlı organlarda kalıcı hasarlar bırakmaktadır.

  Web sitelerimizde yer alan sterilizasyon ürünlerinin etkinlik analizi yapılmıştır. Ürünlerimizin virüsler, bakteriler ve diğer mikro organizmalar üzerindeki etkisi kanıtlanmıştır.

  UV ışınları veya ozon bulunduran sterilizasyon ürünlerini seçerken etkinlik analizi yapılmış ve gerekli güvenlik sertifikaları içeren ürünleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

  UV ve ozon içeren sterilizasyon ürünleri ile ilgili Sağlık Bakanlığı'nın 02 Ağustos 2013 tarihli ve 28726 sayılı yürürlüğe giren, aktif madde içermeyen biosidal ürün tebliği kapsamında bildirim kaydı zorunlu olmasından dolayı firmamızın bu kapsamdaki ürünler ile ilgili bildirim süreci devam etmektedir.

  Alperen Ltd Şti.

  WhatsApp
  WhatsApp
  WhatsApp